Apie mus

     

,,Al diwan“ prekinis ženklas, nuo 2001 m., siejamas  su rytietiškos kultūros ištakomis –  tiek teikiant viešojo maitinimo paslaugas restorane ,,Al-diwan“, Girstupio g. 9-12, Kaune, tiek vykdant mažmeninę prekyba kaljanais (vandens pypkė) ir jų priedais parduotuvėse ,,Al-diwan kaljanai“ adresu Jonavos g. 60, Kaunas, PC ,,Prisma“ bei Draugystės g. 8 c, Kaunas, PC ,,Senukai“.

Jau daugiau nei dešimt metų įmonėje puoselėjamas glaudus bendradarbiavimas su aukščiausios kokybės kaljanų bei jų priedų gamintojais – partneriais, tokiais kaip ,,Aladin“, Al Papcio“, ,,Kaya“, ,,Dud“, ,,Oduman“, ,,Mya“, ,,Nargilem“, ,,Khalil Mamoon“, ,,Nile“, „Shisharoma“, „Starbuzz" ir kt., kurie yra pelnę aukščiausius įvertinimus tarptautinėse parodose.

Mes, bene vieni pirmųjų kaljanų kultūros atstovų Lietuvoje, siūlome spalvingą, didelių ir mažų, prabangių ir praktiškų kaljanų bei jų priedų kolekciją – kruopščiai atrinktą remiantis besikeičiančios rinkos tendencijomis. Jei kiekviename produkte ieškote šiek tiek istorijos ir gurmaniškų įžvalgų – kviečiame praverti „Al diwan“ parduotuvių duris.

„Al diwan kaljanai“ parduotuvėse Jūs galite ne tik išsirinkti naujausius  produktus – čia atliekamas ir kaljanų remontas, teikiama išsami konsultacija susijusi su kaljano paruošimu, naudojimu, laikymu, valymu, padedama išsirinkti reikalingus įvairius priedus.